Fisticup - Чашка кастет

Виробник: Fred and Friends (США)
Код товару: 1051619
Наявність: В наявності

Починайте ваш майбутній день з гарячої кави в оригінальній чашці з кастетом . Керамічна чашка кольору слонової кістки з ручкою , покритою нікелем , упакована в красиву подарункову коробку. Чудовий подарунок для боса :)

459 грн.

     Покажіть хто головний у вашій родині або офісі , просто попиваючи каву вранці . Ця чашка створить вам імідж людини, якій краще не перечити , завдяки ручці у вигляді справжнього кастета . Кастет надійно утримує керамічний кухоль кольору слонової кістки , злегка вигнуту за формою бойового знаряддя , створюючи забавний контраст. Цей оригінальний подарунок додасть кожному чоловікові хуліганьскої  чарівності і крутості хоч за столом переговорів , хоч у спальних районах міста.

     Іноді вранці ти готовий сяяти і радіти , а іноді хочеться знищити всіх оточуючих , або , як мінімум , дати комусь в око! Але краще завари собі каву міцніше і збери агресію в кулак !

У чому плюси:

• Прикольна заокруглена форма і, зрозуміло , незвичайна ручка у вигляді кастета .

• Якщо вже раптом на тебе в офісі або будинку нападе маніяк , завжди зручно захистити себе такою зброєю .

• Зроблено з міцної кераміки , обпаленої при супер високих температурах.

Розмір: 10 х 12,7 х 7,5 см.

Матеріал: кераміка. Подарункова коробка .

Остерігайтеся підробок! У нас продається лише оригінальна продукція Fred and Friends. Підробки виготовляються з низькоякісних матеріалів і мають різні дефекти. Головна відмінність підробок від оригінала - коробка. На коробці в 90% випадків немає логотипу Fred and Friends і поліграфія низької якості.

Дизайнер:J. C. Karich
Материал:Керамика
Відгуки
  • Крутая чашка, одно напрягает, что в микроволновке нельзя использовать.

  • Чашка классная, очень люблю пить из нее кофе, но дырочки под пальцы маленькие. У меня рука среднего размера и пальцы заходят не полностью. А в остальном все отлично, очень качественно сделано. Кстати, я держал в руках похожую чашку кастет у знакомого, он купил подделку в два раза дешевле. Так вот я скажу, что разница видна даже невооруженным взглядом и материал отличается. В подделке он какой-то неприятный на ощупь. Так что советую покупать только оригинал Fred and Friends. Их легко отличить по коробке, на подделках нет логотипа Fred.

  • Спасибо за быструю доставку, заказ был доставлен в Киеве практически через 2 часа после оформления. Парню очень понравилась чашка, не расстается с ней :) Спасибо!

  • Кружка очень хорошего качества и гладкая на ощупь. Когда заказывал, то боялся, что она будет очень хрупкая, как большинство керамической посуды, но когда я вытащил чашку из коробки, то понял, что волновался зря. Чашка крепкая, как скала :) Даже хочется взять и стукнуть кого-то в лицо, чтобы проверить ее на прочность. =D
    Я видел в центре подделки под эти кружки, которые стоят по 80 грн и немного переживал, что эта кружка будет так же дешево сделана. Но все в порядке, как я уже и говорил, очень качественно сделано, материал приятный на ощупь.

Залишити відгук
Обратный звонок

Пожалуйста, укажите ваш номер телефона, мы вам перезвоним.